Falticeni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Falticeni

Se cauta staff pt mai multe detalii pm Admin
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Construim cladiri pentru invatamant/educatie
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyVin Apr 27, 2012 5:04 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim showroom-uri auto, service-uri, spalatorii auto
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyVin Apr 27, 2012 5:03 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cazinouri, cluburi, sali de festivitati, discoteci
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyVin Apr 27, 2012 5:03 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim blocuri
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyVin Apr 27, 2012 5:02 am Scris de GrigorescuIrinel

» Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com....
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyJoi Mar 22, 2012 10:14 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim camping-uri
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyJoi Mar 22, 2012 10:13 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim ferme (resedinta + anexe)
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyJoi Mar 22, 2012 10:12 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim gard monumental
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyJoi Mar 22, 2012 10:12 am Scris de GrigorescuIrinel

» Hidroizolatii & Termosistem
In atentia Fundatiilor din Romania EmptyMier Oct 26, 2011 9:41 am Scris de GrigorescuIrinel

Navigator
 Sanchip music Site
 Forum
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cauta
Top postatori
BloW
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
GrigorescuIrinel
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
Admin
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
cet1
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
ifrim90
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
fotovideo
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
vecinoo
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
aNNdreU
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
Baronu
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 
Liviu Andrei
In atentia Fundatiilor din Romania I_vote_lcapIn atentia Fundatiilor din Romania I_voting_barIn atentia Fundatiilor din Romania I_vote_rcap 

 

 In atentia Fundatiilor din Romania

In jos 
AutorMesaj
GrigorescuIrinel
Soldat
Soldat



Numarul mesajelor : 39
Puncte : 134
Data de inscriere : 09/02/2011

In atentia Fundatiilor din Romania Empty
MesajSubiect: In atentia Fundatiilor din Romania   In atentia Fundatiilor din Romania EmptyMier Feb 09, 2011 9:04 pm

In atentia Fundatiilor (scolilor particulare) si oamenilor emancipati din Romania:
1) Va invit sa deschideti o filiala (scoala particulara) in Ploiesti, cu profilul dorit de Dvs. sau cu profilul propus de mine, pe baza experientei mele de 10 ani in administrarea unei astfel de activitati in Ploiesti;
2) Doresc sa administrez viitoarea scoala (din Ploiesti), intrucat am experienta, pregatirea interdisciplinara si capacitatea necesare. De fapt aceasta este si motivatia mea (sa administrez aceasta scoala si sa extind continuu activitatea pe principii sanatoase);
3) Ma puteti contacta la 0749277313 <irinel.grigorescu@yahoo.com> pentru initierea actiunii.

Sus In jos
 
In atentia Fundatiilor din Romania
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Falticeni :: Online -Bazar :: Vanzari Diverse-
Mergi direct la: