Falticeni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Falticeni

Se cauta staff pt mai multe detalii pm Admin
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Construim cladiri pentru invatamant/educatie
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyVin Apr 27, 2012 5:04 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim showroom-uri auto, service-uri, spalatorii auto
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyVin Apr 27, 2012 5:03 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cazinouri, cluburi, sali de festivitati, discoteci
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyVin Apr 27, 2012 5:03 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim blocuri
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyVin Apr 27, 2012 5:02 am Scris de GrigorescuIrinel

» Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com....
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyJoi Mar 22, 2012 10:14 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim camping-uri
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyJoi Mar 22, 2012 10:13 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim ferme (resedinta + anexe)
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyJoi Mar 22, 2012 10:12 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim gard monumental
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyJoi Mar 22, 2012 10:12 am Scris de GrigorescuIrinel

» Hidroizolatii & Termosistem
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyMier Oct 26, 2011 9:41 am Scris de GrigorescuIrinel

Navigator
 Sanchip music Site
 Forum
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cauta
Top postatori
BloW
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
GrigorescuIrinel
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
Admin
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
cet1
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
ifrim90
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
fotovideo
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
vecinoo
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
aNNdreU
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
Baronu
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 
Liviu Andrei
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_lcapRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_voting_barRenovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... I_vote_rcap 

 

 Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com....

In jos 
AutorMesaj
GrigorescuIrinel
Soldat
Soldat



Numarul mesajelor : 39
Puncte : 134
Data de inscriere : 09/02/2011

Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... Empty
MesajSubiect: Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com....   Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com.... EmptyJoi Mar 22, 2012 10:14 am

Renovam/amenajam sedii de banci, sedii de firme, hoteluri, pensiuni, unitati medicale, spatii comerciale cu profil alimentar, nealimentar sau special, orice alt spatiu in care se desfasoara o activitate economica.
Munca noastra se refera la:
- amenajarile interioare: rigips, tavan fals, partitii, placare cu gresie, faianta, piatra, zugraveli etc.
- instalatii: refacerea sau construirea instalatiei de incalzire (centrala termica cu calorifere sau alimentare de la reteaua termica a localitatii), refacerea sau construirea retelei de alimentare cu apa rece şi calda, refacerea sau construirea instalatiilor sanitare, refacerea sau construirea instalatiei electrice;
- montarea de tamplarie termoizolanta conform cerintelor clientului, de usi şi geamuri rezistente la incendii, aplicarea de folii speciale impotriva efractiei şi soarelui;
- reconditionarea tamplariei din lemn existente sau confectionarea de tamplarie noua din lemn;
- daca este cazul amenajari exterioare: zidarie, tencuiala, vopsire, acoperis, placare cu alucobond, hidroizolatii, termosistem etc.;
- climatizare: instalarea aparatelor de aer conditionat sau a altor aparate mai complexe (de ex. chillere);
- curatenia dupa constructor;
- instalarea de sisteme de control acces (cu şi fara pontaj), restrictionari acces (bariere, stalpi incastrabili, turnicheti), sisteme de sonorizare, sisteme de alarma (supraveghere şi PSI)
- daca este cazul executam autorizat orice lucrare din domeniul gazelor naturale de la proiectare la receptie;
- furnizam şi instalam centrale telefonice;
- proiectam şi executam mobilier din PAL pentru dotarea spatiilor;
- asiguram şi proiectarea autorizata (daca este cazul) a eventualelor modificari pe care noi le aducem constructiei, proiectarea instalatiilor şi amenajarilor interioare.
Lucram pentru Bucuresti şi limitrof dar şi pentru tara daca lucrarea este mai mare, iar clientul accepta un plus de cheltuieli/costuri.
Puteti opta pentru toate serviciile de mai sus sau pentru o parte dintre ele.
Sunati la 0749277313 sau retineti numarul. Multumim!
(Anuntul este valabil permanent)
Sus In jos
 
Renovam/amenajam: sedii de banci, de firme, spatii com....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Renovam apartamente in Bucuresti
» Renovam case/vile in Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Falticeni :: Online -Bazar :: Vanzari Diverse-
Mergi direct la: